Nové e-maily

Nové e-maily

Ve dnech 01.-02.06.2023 došlo k migraci e-mailových služeb, které byly doposud provozovány prostřednictvím služby Wedos. Přístup do těchto schránek je nadále funkční, ovšem v dohledné době dojde k ukončení těchto schránek (ode dne 02.06.2023 sem již není nasměrována nová pošta).

V současné době plně využíváme službu E-mail profi prostřednictvím serveru seznam.cz. E-mailové schránky Seznamu zná většina uživatlů PC v rámci ČR. Logovací údaje dostane každý uživatel ČS formou SMS zprávy. Do nové "seznamácké" schránky byl naimportován obsah z původní schránky (Wedos).

Zalogování je snadné, jen upozorňujeme na použití celého jména včetně domény sbdoprukopnik ... např. cs10@sbdoprukopnik.cz . Heslo bylo vygenerováno nově (je součásti SMS), tudíž nelze použít starší,  které fungovalo na emailu od Wedosu.

Dále upozorňujeme, že tímto došlo ke zrušení všech doposud přesměrovaných komunikací, popř. využití služeb imap, apod.

Přihlášení k e-mailům lze prostřednictvím stránky www.seznam.cz, ale lze bez problémů použít aplikaci v mobilních telefonech, v neposlední řadě lze využít i e-mailového klienta (ideálně v kombinaci s IMAP protokolem).

Více informací poskytne Jan Pianka, technický úsek správy družstva.

Komentáře jsou uzavřeny.